KONSULTACJE KOSMETYCZNE

 PRZEWODNIK KOSMETYCZNYPodstawą skutecznego dbania o cerę jest dobrze zaprojektowana pielęgnacja domowa. Większość z nas, nim znajdzie ten jeden jedyny kosmetyk, testuje ich na skórze dziesiątki, wydając przy tym w sumie ogromne kwoty. Takie testowanie to nie tylko poważny uszczerbek w budżecie, ale również realne zagrożenie uwrażliwienia skóry, sprowokowania stanów zapalnych i alergicznych. Jeśli nie interesują Cię regularne zabiegi kosmetyczne, ale chciałabyś wiedzieć jak skutecznie i efektywnie dbać o cerę zapraszam Cię na sesję coachingową, w trakcie której:

1. Określimy faktyczne potrzeby Twojej skóry.
2. Wykonamy analizę cery metodą mapowania twarzy.     
3. Sprawdzimy realny poziom nawilżenia i natłuszczenia.
4. Zweryfikujemy zawartość Twojej kosmetyczki.
5. Omówimy kroki pielęgnacyjne, jakich powinnaś się trzymać. 
6. Pomogę Ci zrozumieć jak działa Twoja skóra, co lubi, a czego nie.
7.Opracuję dla Ciebie przewodnik kosmetyczny, który pomoże Ci wprowadzić dobre praktyki pielęgnacyjne w Twoje codzienne życie.

Konsultacja poprzedzona jest wypełnieniem kwestionariusza, który dostaniesz na adres mailowy na kilka dni przed spotkaniem. Na spotkanie przynieś kosmetyki, których używasz lub zrób zdjęcia ich etykiet i składów. Przewodnik otrzymasz do tygodnia po spotkaniu w formie elektronicznej. Po zapoznaniu się z przewodnikiem będziesz mieć także możliwość zadania dodatkowych pytań w ustalony wcześniej sposób.      

Możliwa jest również sesja konsultacyjna on-line.

Czas trwania sesji   - 1,5 h
Inwestycja - 150 zł
Konsultacja weryfikacyjna - 50 zł  (czas 30 min)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © 2014 Laboratorium Urody Cztery Żywioły , Blogger