GABINET

                                                                                                          
O MNIE
Mam na imię Marta i jestem właścicielką Laboratorium Urody Cztery Żywioły. 

Swoją przygodę z kosmetyką profesjonalna rozpoczęłam w 2004 roku, kiedy to, nie mając zielonego pojęcia, co robię, zapisałam się na zawodowy kurs kosmetyczny. Pół roku później, podchodząc do egzaminu, byłam już pewna, że to dokładnie to, czym chcę się zajmować. Miałam już wtedy na koncie ukończone studia pedagogiczne w Uniwersytecie Wrocławskim, ale postanowiłam, że czas zająć się swoją edukacją kosmetyczną na poważnie. Dwa lata później miałam już w rękach dyplom technika usług kosmetycznych i prawie dwa lata doświadczenia zawodowego. Niedługo potem, jako pedagog i dyplomowana kosmetyczka, dostałam pracę w studium policealnym i sama zaczęłam kształcić przyszłych profesjonalistów. Wykładowcą jestem po dziś dzień i ta część mojej pracy motywuje mnie bardzo do nieustannego rozwoju. W 2010 ukończyłam podyplomowe studia kosmetologiczne zdobywając pełne kwalifikacje do nauczania, a dziś jestem również państwowym egzaminatorem w zawodzie. W międzyczasie rozwijałam swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach i kongresach, a także pracując jako szkoleniowiec dla firm kosmetycznych. W 2013 roku, obserwując, jak wielki wpływ na naszą skórę ma sposób żywienia, podjęłam naukę w zakresie dietetyki i ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki. W swojej pracy z klientem staram się zawsze zwracać uwagę na to, że człowiek to całość złożona z wielu elementów, które wzajemnie na siebie wpływają. Nie ma mowy o prawidłowej pielęgnacji i skutecznych zabiegach, jeśli nie pamiętamy o właściwym odżywianiu i dostarczaniu organizmowi dobrego paliwa do działania. Efektem moich poszukiwań było również zainteresowanie trychologią, czyli dziedziną wiedzy zajmującą się problemami skóry głowy i włosów. Jeszcze wyraźniej niż kosmetyka pokazuje ona zależność między sposobem odżywiania, nadmiernym stresem, problemami zdrowotnymi a wyglądem.


W 2018 roku zostałam laureatką najbardziej prestiżowego konkursu kosmetycznego w Polsce zdobywając tytuł Kosmetyczki Roku, który stał się dla mnie motywacją do dalszego rozwoju.
W tym roku podjęłam współpracę z Uniwersytetem Opolskim, gdzie zaproponowano mi stanowisko wykładowcy trychologii i kosmetologii. 
W kosmetyce szukam skutecznych rozwiązań uważnie przyglądając się składom preparatów i mechanizmom działania urządzeń. Wiem, że każdy człowiek jest inny, nie ma dwóch takich samych cer, dlatego nie ma też identycznych rozwiązań danego problemu. Niezależnie od tego staram się, by dla każdego klienta wizyta w Laboratorium Urody była źródłem relaksu i odprężenia.O GABINECIE

Laboratorium Urody Cztery Żywioły to pełne ciepła i spokoju miejsce u podnóża góry Ślęży, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Wychodząc na przeciw własnej pasji i potrzebom klientów pracuję na najwyższej jakości kosmetykach organicznych, wspomagając ich działanie nowoczesnym sprzętem i technikami masażu. Wierzę, że skóra odzwierciedla to, co dzieje się w całym organizmie, dlatego proponowana przeze mnie pielęgnacja nie ogranicza się jedynie do zaleceń kosmetycznych. W Laboratorium skorzystasz również z porad dietetycznych i trychologicznych, by w pełni cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem. Serdecznie zapraszam.
                
                                                                                                        mgr Marta Zielińska
                                                                                   kosmetolog, specjalista trychologii, fitoterapeuta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © 2014 Laboratorium Urody Cztery Żywioły , Blogger