KURS KOSMETYCZNY
KURS KOSMETYKI PIELĘGNACYJNEJ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Marzysz o zawodzie kosmetyczki? Masz fundusze na otwarcie gabinetu, ale brak Ci czasu na kilkumiesięczne lub kilkuletnie szkolenia? Dobrze trafiłaś.
Moja oferta kursu kosmetyki pielęgnacyjnej skierowana jest do osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym procesie nauczania. W ciągu 7 dni przygotuje Cię do pracy z twarzą klientki w stopniu umożliwiającym Ci samodzielne wykonywanie zabiegów. Ja dostarczam wiedzę, materiały i modelki do pracy, od Ciebie oczekuję zaangażowania i wykonywania zadań domowych. Gwarantuję najwyższy poziom nauczania poparty moim wieloletnim doświadczeniem jako wykładowcy i kosmetologa.

Jak to działa?
1. Po zgłoszeniu chęci udziału w szkoleniu i dokonaniu opłaty otrzymasz dostęp do platformy z materiałami teoretycznymi do kursu.
2. Materiał realizujesz we własnym tempie, masz również możliwość komunikowania się ze mną za pomocą maila czy komunikatora w razie wątpliwości.
3. Po zrealizowaniu materiału przystępujesz do rozwiązania testu sprawdzającego. Jego pozytywne zaliczenie oznacza przejście do części praktycznej kursu.
4. W razie niepowodzenia do testu możesz przystąpić ponownie po min. tygodniu od daty pierwszej próby (Twój czas na powtórki). Test poprawkowy jest inny niż test pierwszy.
5. Po pozytywnym zaliczeniu testu ustalamy termin zajęć praktycznych. Odbywają się one w moim gabinecie w Sobótce. Zajęcia praktyczne realizujemy w ciągu 7 dni w godzinach 8-16 (istnieje możliwość rozłożenia w czasie).
6. Wszystkie zabiegi wykonujesz pod moim okiem, na profesjonalnych kosmetykach i urządzeniach.
7. Po pozytywnej weryfikacji Twoich umiejętności otrzymujesz certyfikat ukończenia szkolenia, a także półroczny dostęp do platformy z filmami instruktażowymi i materiałami, które pozwolą Ci utrwalać wiedzę również po zakończeniu kursu.

Uwaga! Szkolenie nie obejmuje żadnych zagadnień z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego czy stylizacji rzęs.


Informacje i zgłoszenia: 517-680-569, laboratoriumzywioly@gmail.com
Inwestycja: 4000 zł
Co będzie potrzebne: komputer z dostępem do Internetu
Copyright © 2014 Laboratorium Urody Cztery Żywioły , Blogger