ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

PEELING KAWITACYJNY      
    
Zabieg polega na oczyszczeniu skóry przy pomocy fali ultradźwiękowej. Skutecznie usuwa zalegające resztki kosmetyków i nadmiar łoju, pozostawiając skórę czystą i gotową do przyjęcia składników aktywnych.  Jest nieinwazyjny i bezbolesny, przeznaczony także dla skór wrażliwych. Warto stosować go wspomagająco w leczeniu trądziku i zapobieganiu powstawania zaskórników. Dzięki właściwościom dezynfekującym zapobiega rozwojowi stanów zapalnych. Ultradźwięki stymulują mikrokrążenie, poprawiają metabolizm skórny i pomagają w utrzymaniu prawidłowej elastyczności cery. Zabieg może być wykonany samodzielnie lub w połączeniu z serum czy maskami.
Zabieg, w trakcie którego w sposób kontrolowany powstają mikrouszkodzenia naskórka, dzięki czemu uwolnione zostają czynniki wzrostu, co prowadzi do silnej regeneracji i odnowy skóry. W trakcie zabiegu pobudzona zostaje synteza kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co w efekcie prowadzi do spłycenia zmarszczek, poprawy nawilżenia i widocznego ujędrnienia skóry. Znacznie poprawiają się również funkcje obronne naskórka.     

Peeling kawitacyjny – 40 Peeling kawitacyjny+maska – 60 Peeling kawitacyjny+serum+maska – 90    

SONOFOREZA
W trakcie zabiegu za pomocą fali ultradźwiękowej w głębsze warstwy naskórka wprowadzane są składniki aktywne. Zależnie od zastosowanych preparatów zabieg poprawia nawilżenie i odżywienie, wyrównuje koloryt cery, wzmacnia naczynia krwionośne, niweluje zmarszczki i poprawia napięcie skóry. Sonoforeza wywołując mikromasaż dotlenia komórki naskórka i przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek. INFUZJA TLENOWA WELLOXY
                   
Nowatorski, nieinwazyjny zabieg poprawiający kondycję skóry, niezwykle lubiany przez gwiazdy Hollywood. Wykorzystuje działanie czystego tlenu, za pomocą którego w głąb naskórka wtłaczane są skoncentrowane składniki aktywne. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Uzyskujemy znaczną poprawę nawilżenia, wypełnienie drobnych zmarszczek, wygładzenie okolic oczu i silne dotlenienie. Efektem jest również poprawa procesów regeneracji, a także zapobieganie stanom zapalnym skóry.                             


Zabieg stosowany na skórę głowy wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje odnowę komórkową, przywraca włosom miękkość i blask, niwelując jednocześnie stany zapalne skóry. 

Infuzja tlenowa twarzy – 160 Infuzja tlenowa twarzy, szyi i dekoltu – 180 Infuzja tlenowa na skórę głowy – 200

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mikronakłuwanie to jeden z najskuteczniejszych, stosowanych obecnie zabiegów kosmetycznych. Ma na celu nie tylko poprawę przenikania składników aktywnych w głąb naskórka, ale także uruchomienie procesów regeneracji skóry. Mikrouszkodzenia powodują uwolnienie czynników wzrostu, dzięki czemu dochodzi nie tylko do przyspieszonego gojenia, ale także do pobudzenia syntezy kolagenu, elastyny i naturalnych substancji nawilżających. Warstwa żywa naskórka ulega pogrubieniu i wzmacnia się bariera naskórkowa, chroniąca przed szkodliwymi czynnikami. W rezultacie uzyskujemy wyraźne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i napięcia skóry, a także szybsze przenikanie substancji czynnych. Zabieg wykonywany jest także w przypadku cery naczyniowej i wrażliwej.
Mezoterapia mikroigłowa twarzy – 160 Mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi i dekoltu – 200


MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka. Pozostawia skórę wygładzoną i rozjaśnioną, przygotowując ją jednocześnie do lepszego wchłaniania składników aktywnych. Pomaga pozbyć się drobnych przebarwień, wyrównuje koloryt cery, pozwala odblokować pory. Mikrodermabrazja może być wykonywana jako samodzielny zabieg, a także w połączeniu z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, wzmacnia wówczas ich działanie. 

Mikrodermabrazja - 100 zł
Mikrodermabrazja z maską i serum  - 130 złBIOLIFTING

Nowoczesny, nieinwazyjny lifting wykorzystujący stymulujące działanie mikroprądów. Pobudzają one komórkowy proces regeneracji, przyspieszają syntezę kolagenu i elastyny w widoczny sposób poprawiając wygląd skóry. Efektem terapii mikroprądami jest uelastycznienie i ujędrnienie skóry, zwężenie porów, podniesienie kącików ust, redukcja cieni i worków pod oczami, niwelowanie drugiego podbródka. 
Biolifting jest bezbolesny, a jego efekty widoczne są często już po pierwszym zabiegu. Najlepsze rezultaty otrzymamy wykonując serię zabiegową połączoną z indywidualnie dobranym serum.

Biolifting twarzy, szyi i dekoltu - 129 zł (pojedynczy zabieg)
Seria 5 zabiegów  - 600 zł (płatność jednorazowa)
Seria 10 zabiegów - 1100 zł (płatność jednorazowa)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Copyright © 2014 Laboratorium Urody Cztery Żywioły , Blogger